Ідея коучинга

КОУЧИНГ – це спеціальна методика яка допомагає використовуючи знання і досвід самої людини, поставити реальну та необхідну  мету для вирішення певних проблем і знайти  найбільш ефективні  засоби її досягнення.

Загальна ідея коучингу полягає в наступному: у кожної психічно здорової людини є достатньо ресурсів, щоб досягти того, чого вона хоче, і стати тим, ким мріє. Багато людей навіть не підозрюють про наявність у себе цих ресурсів. Для того, щоб їх виявити, досить просто зазирнути в себе, тільки самому це надто складно. Саме для цього і потрібен той, хто володіє відповідною методикою. Прийшов час познайомитись з нею.

P.S. У цей складний для України час, мати зрозумілу ефективну технологію психологічного  супроводу – просто необхідна умова підтримки себе та оточуючих.

Перелік навичок та компетентностей, які будуть удосконалюватися чи набуватися після проходження даного курсу

– здатність самостійно навчатися та розвивати особистісний потенціал; 

– здатність до застосування набутих знань у професійній діяльності; 

– формування реальних цілей та способів їх досягнення; 

– вміння створювати ситуації успіху та впевненості в собі та своїх можливостях; 

– досягати розуміння зі «складними» людьми та уникати негативного впливу; 

– систематизувати свої знання на вирішення проблем;

 – побачити бар’єри особистісного та професійного зростання; зрозуміти свої сильні та слабкі сторони; 

– можливість розробити покроковий план особистісного зростання; 

– краще зрозуміти свої можливості та отримати новий досвід спілкування.

Автор курсу

Чепурний Геннадій, освітній технолог, психолог, бізнес-тренер, керівник Міжнародної школи «Освітня мнемотехніка», президент асоціації розвитку творчої особистості «ВАРТО», засновник “Академії перспективної освіти та бізнесу”

Мета курсу та теми навчання

Мета курса: познайомити з найбільш ефективними методиками коучингу для покращення якості свого життя, життя своїх близьких, допомоги колегам та знайомим.

Модуль 1. Базові методики технології коучинга

Теми навчання: Що таке коучинг.  Основні види коучингу.  Маєвтика як передісторія коучинга. «Три сита Сократа». Поняття «проблема» та способи її вирішення. Золоте правило коучинга. 12 мета-повідомлень основ коучингу. Базові моделі коучингу: «GROW» і «SMART». Практичні завдання та відкриті коуч-сесії.

Модуль 2. «Внутрішня гра» в методиці коучингу

Теми навчання: 

Формула отримання результату. Коучинг за методом «Внутрішньої гри». 20 «сильних запитань» від фахівців. Алгоритм роботи коуча. Модель «СТОП» як незамінний прийом емоційного інтелекту ЕQ та ефективної діяльності особистості. Золоте правило менеджменту у коучингу. Практичні завдання та відкриті куоч-сесії.

Модуль 3. Допоміжні компетенції коучера

Теми навчання: Компетенції коучера. Жорсткі та м’які навички. Рівні активності спеціаліста. Трикутник Карпмана (невростеніка). Правила успішної особистості. Правила сімейної гармонії.  Правила успішного виховання. Тестування та відкриті коуч-сесії.

Підвищення кваліфікації

Обсяг (тривалість) навчання: 15 годин / 0,5 кредита Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС). Програма курсу (посилання).

Також можливе навчання на 6 годин / 0,18 кредита Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС). Програма курсу (посилання)

Учасникам видається сертифікат про успішне завершення навчання з зазначенням кількості годин. Автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням на ньому. Всі видані сертифікати внесено до реєстру, з яким можна ознайомитись за посиланням.

Повна програма курсу

Форми реалізації та вартість навчання

Форма реалізації – дистанційна (платформа ZOOM). Посилання буде надіслано учасникам, які оплатили курс навчання. Також можливий індивідуальний курс навчання, який вкючає самостійне опрацювання  4-х вебінарів, зворотній звязок та сертифікат підвищення кваліфікації на 15 годин / 0,5 ( чи 1-н вебінар  6 год / 01.18) кредита Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС). 

 

Коштує курс навчання   на 15 год – 750 грн., на 6 год – 400 грн.  В навчання входить: роздатковий матеріал (література), сертифікат підвищення кваліфікації, індивідуальний супровід під час навчання.

Для кого курс

Для педагогічних працівників, психологів, логопедів, управлінців,  та для всіх, хто бажає розвинути свої компетенції відповідно тих освітніх задач, вирішення яких потребує наше суспільство. Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці!

Як потрапити на курс

 1. Підключитися за посиланням до групи у мережі viber  “Коуч-курс”. В даній групі буде вся необхідна інформація про подальші дії.
 2. Провести оплату за участь та  відправити скріншот оплати адміністратору групи  або на електронну пошту  in-varto@i.ua та отримати постійно-діюче  посилання на вебінари.
 3. Якщо виникають питання пишіть на електронну пошту in-varto@i.ua чи звертайтесь до адміністратора.

Зворотний зв'язок

  Створити особистий кабінет

  Увійти

  Особистий кабінет

  Forgot your password?

  If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
  повернутися назад