Шановні дорослі! Уявіть собі, що ваша дитина легко вивчає назву цифр, їх кількісну і порядкову характеристику і все це без напруження і з задоволенням. Якщо цікаво, то дана методика, для вашої дитини, стане справжнім другом та помічником.

Питання від батьків та педагогів, на які дає відповідь навчально-розвиваючий комплекс методичних розробок «Мнемоцифри або Великі секрети маленьких цифр»:

  1. Як цікаво, не механічно,  вивчити назви цифр?
  2. Як творчо засвоїти кількісну і порядкову характеристику чисел?
  3. Як покращити образне, дивергентне, творче та логічне мислення?
  4. Як покращити  концентрацію уваги?
  5. В які ігри погратися з дитиною для всебічного розвитку?

Основу навчання складає технологія мнемотехніки, що дозволяє дитині в ігровій  формі, розвиваючи зв’язне мовлення та  логічно-образне мислення,  засвоїти необхідні для підготовки до школи знання.

Методика пропонує для навчання чіткий алгоритм, що гарантує ефективність засвоєння необхідної  інформації. 1. Завдяки різноманітнім мнемотренажерам та алгоритму, поетапно знайомим дітей зі світом цифрової інформації. 2 свідомо запам’ятовуємо назву образу цифри, знайомимо з принципом кількісної лічби. Потім вивчаємо принцип порядкової лічби в межах десяти та вивчаємо різницю між цифрою та числом. В кінці навчання проводимо іспит та нагородження.

Рекомендується для: вихователів, вчителів, психологів, логопедів, батьків і всіх, зацікавлених у всебічному розвитку дитини. 

«Мнемоцифри, або Великі секрети маленьких цифр» 

До складу даного комплексу входить:

  1. Методика вивчення назв цифр та їх кількісної й порядкової лічби.
  2. Мнемотренажери «Знайди цифру» (у складі 10 шт.).
  3. Мнемотренажер «Цифри для кмітливих» (двосторонній).
  4. Диплом

Ціна 125 грн. Для інструкторів школи, та учасників проекту “Освітня мнемотехніка” знижка 15%

Створити особистий кабінет

Увійти

Особистий кабінет

Forgot your password?

If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
повернутися назад