Робочий зошит для 1 класу (1-го року навчання) «Мнемознайко-1» та Методичний коментар до зошита

Шановні колеги, батьки та фахівці в сфері освіти. Найчастіше, складний матеріал початкової освіти задають для самостійного опрацювання. Це можуть бути визначення, правила, таблиця множення, словникові слова та інша нелогічна чи важка для сприймання інформація. Ця проблема і вчителя, і дітей та їх батьків. Також, при переході в 5-й клас, учням бажано мати навички запам’ятовування віршів та складних текстів, іноземних слів та іншої абстрактної інформації. Для вирішення цих проблем і створений проєкт “Мнемознайко”. Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

Робочий зошит «Мнемознайко-1»  для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, (автори: Чепурний Геннадій, Олена Лайтан)  Методичний коментар до робочого зошита «Мнемознайко-1» (автори: Чепурний Геннадій, Олена Лайтан)  є складниками навчально-методичного комплекту, що створений за програмою «Мнемонічні таємниці» .  Дані розробки мають гриф  МОН схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІМЗО від 24.07.2020 р. №22.1/12-Г-662). Посилання на сайт МОН України  Варіативна складова  пункт 137.

 Методичний коментар, який є додатком до робочого зошиту,  допоможе дорослим працювати з робочим зошитом «Мнемознайко-1» для учнів 1-го класу або першого року навчання в закладах освіти.   

Відеозвернення для батьків.

Відеозвернення для вчителів початкової школи. 

Відеоогляд Робочого зошита та Методичного коментаря “Мнемознайко-1” ( 1-й рік навчання).

Всі Робочі зошити “Мнемознайко” розроблені на основі навчально-методичного посібника «Освітня мнемотехніка». Саме навчання, що побудовано на принципах технології освітньої мнемотехніки, сприятиме розвитку асоціативного й образно-логічного мислення та формуванню навичок самонавчання. Пропонована методика допоможе дітям ознайомитися та легко засвоїти ключові теми програмного матеріалу першого класу, шляхом впровадження  різноманітних ігор та творчих завдань в індивідуальній або груповій формах роботи.

Сподіваємось, що дані розробки стануть справжніми цікавими помічниками вашим дітям та учням, допоможуть зробити звичне або складне засвоєння – цікавим та легким, що необхідно для психічного та фізичного здоров’я як і вам, так і вашим учням чи дітям.

 

Теми та уроки Робочого зошита "Мнемознайко-1"

Тема 1. Мнемотехніка та її секрети. Уроки: Таємнича мнемотехніка, Секрети геометричних фігур, Асоціація – секрет запам’ятовування, Як запам’ятати групу слів, Таємниці шифрування, Піктограми, Секрет вивчення скоромовок та віршів, Цікаві цифрообрази, Таємниці суперпам’яті.

Тема 2. Цікаво про важливе. Уроки: Важливі телефони, Цікаво про природу, Правила поведінки в природі, Культура поведінки в школі, Важливо про ігри, Предмет та його ознаки,Таємниці кольорів, Цікаво про календар, Секрети місяців.

Тема 3. Таємниці математики. Уроки: Додавання і  віднімання, Математична задача, Точка, лінії, ознаки, Кути та їх види, Одиниці маси та місткості.

Тема 4. Мовні таємниці. Уроки: Секрети мови, Таємниці звуків, Секрети істот та неістот, Секрети буквосполучень ДЖ, Секрети буквосполучень ДЗ, Секрет словникових слів із буквою Ґ.

Тема 5. Моя країна – Україна. Уроки: Державні символи України, Рослини – символи України, Україна та її країни-сусіди, Усна народна творчість як частина фолкльору, Казки.

Ознайомитись з фрагментами Робочого зошита та Методичним коментарем.

 

Робочі зошити "Мнемознайко" рекомендовані для:

вчителів початкових класів та керівникам гуртків,  фахівців різних навчальних центрів, тих, хто займається дистанційно, психологів, логопедів,  фахівців у сфері інклюзії, батьків та всіх, хто зацікавлений в оптимізації навчання та формування навичок самонавчання у дітей початкової школи.

Сподіваємось, що дані розробки стануть справжніми цікавими помічниками вашим дітям та учням, допоможуть зробити звичне або складне засвоєння – цікавим та легким, що необхідно для психічного та фізичного здоров’я як і вам, так і вашим учням чи дітям.

  Ціна комплекта 175 грн. (У зошиті – практичні завдання та посилання на кольорові зображення. В коментарі – роз’яснення до завдань зошита, текстові підказки, ключі та рекомендації).

Придбати зошит пропонуємо в нашому магазині.

Створити особистий кабінет

Увійти

Особистий кабінет

Forgot your password?

If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
повернутися назад