ГО “Асоціація розвитку творчої особистості «ВАРТО” (далі – асоціація «ВАРТО», свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи №145373 16.02.2006) – це об’єднання психологів, педагогів, вихователів, батьків, громадян, представників державних і приватних підприємств, а так само колективи організацій, які займаються освітньою та виховною роботою, розробкою програм, щодо розвитку інтелектуальних і творчих здібностей особистості.

Основна мета діяльності: сприяння розвитку освітньої та наукової діяльності, розповсюдженню нових сучасних інформаційних технологій, розвитку навичок творчої інтелектуальної діяльності, яка потрібна суспільству, для досягнення високого рівня розвитку серед провідних держав світу.

      Практична діяльність:

– З 2004 р. фахівці асоціації активно розробляють і впроваджують методики освітньої мнемотехніки як засобу засвоєння нової інформації, розвитку пам’яті та творчого мислення. Пілотні навчальні заклади, які працюють над цим проектом, знаходяться в містах України, Молдови, Румунії, Росії та інших країн.

– Асоціація брала участь в організації 4-х міжнародних науково-практичних конференцій з розвитку пам’яті та творчого мислення.

– Фахівцями асоціації також розроблені ефективні технології сучасної освітньої мнемотехніки.

– Фахівцями асоціації також розроблені ефективні технології конфліктології і риторики, створена модель недирективної системи управління комунікаціями «СТЕС».

– З 2008 року члени асоціації активно реалізує Міжнародний пілотний соціально-педагогічний проект «Освіта XXI століття: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства», головною метою якого є модернізація та розвиток різноманітних освітніх систем поліпшення якості освіти шляхом розробки, апробації та впровадження інноваційних продуктивних технологій.

Учасниками проекту є державні освітні структури, громадські організації педагогів, психологів і батьків з України, Росії, Молдови та Румунії, а також мережа пілотних навчально-виховних закладів. Особливістю даного проекту є наявність міжнародної команди розробників, експертів і тренерів.

– У 2010 році асоціацією заснований Міжнародний психолого-педагогічний фестиваль «ПЕРСПЕКТИВА» як нова модель ефективного поєднання навчання і відпочинку, інтелектуального та творчого розвитку, здатна забезпечити швидке і ефективне засвоєння знань і навичок, необхідних для безперервної освіти в умовах інформаційного суспільства XXI століття.

Якщо запитання чи пропозиції пишіть: 

Повідомлення

  Створити особистий кабінет

  Увійти

  Особистий кабінет

  Forgot your password?

  If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
  повернутися назад