Для вивчення мови вільна допитливість набагато важливіша ніж  грізна обізнаність. Аврелій Августин

Шановні вчителі та репетитори іноземної мови, керівники навчальних закладів та їх адміністратори, батьки та всі бажаючі покращити і полегшити процес вивчення іноземної мови. Уявіть, що за кілька занять, в цікавій і ігровій формі, ви чи  ваші діти ефективно засвоять той обсяг складних слів, на який потрібна довге і нудне «зазубрювання». Якщо вам цікавий такий результат, якщо готови самі сформувати навички відповідного навчання – запрошуємо до світу освітньої мнемотехніки, мистецтва та науки ефектиного засвоєння складної інформації.

Освітня мнемотехніка

Технологія освітньої мнемотехніки  переводить усі складні слова чи символи, іноземні слова чи цифри, всі абстракції на мову, зрозумілу нашому мозку – образну. Навчання не тільки в дошкільному віці, але і в шкільному та поствузівському мають одну важливу проблему- недостатньо розвинені інтелектуальні здібності: пам’ять, увага, мислення і уяву. Але вихід є, ці інтелектуальні здібності можна і потрібно тренувати. Саме для цих тренувань створена технологія освітньої мнемотехніки, метою якої є навчити дитину легко запам’ятовувати складну інформацію. Методики  систематизовані, науково-обгрунтовані і спеціально створені для адаптації та ефективної роботи в сучасній системі освіти, виходячи з її вимог і проблем. Методики описані в посібнику, який має гриф схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Про курс

МЕТА: створення умов для оптимізації вивчення іноземних мов через застосовування та впроваджування технології освітньої мнемотехніки.  Результатом  навчання буде: ефективні методичні рекомендації для освітян та батьків, створення методичних розробок для дітей та учнів, створення дидактичних ігор та комплексів відповідних тем та напрямів.

Ключовою особливістю  даного курсу є створення робочої групи з учасників даного курсу для подальшої співраці (безкоштовно) з метою створення продуктивних методичних розробок з іноземної мови. 

Тривалість навчання: навчання триватиме протягом 6-и тижнів кожної  середи о 18.00. Тривалість заняття – 2 год. Учасникам навчання дається додатково 3 год. на самостійну роботу. 

Курс складається з 3-х модулів: “Базові основи мнемотехніки”, “Технології засвоєння слів іншомовного походження”, “Авторські проєкти та розробки”. Відео (для закріплення матеріалу, чи у випадку пропуску вебінару)  виставляється у робочу групу мережі viber. Учасники, які створють авторські розробки та презентують їх, отримують безкоштовно  доступ до матеріалів інших учасників даного курсу.

Перед початком курсів потрібно зареєструватися  (реєстрація)

Ознайомчий  вебінар (посилання)

Підвищення кваліфікації

Учасники отримують сертифікат підвищення кваліфікації  з зазначенням кількості годин:  15 годин / 0,5 кредиту Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС).  Всі видані сертифікати внесено до реєстру, з яким можна ознайомитись за даним посиланням або за QR-кодом який розміщений в самому сертифікаті. Також в реєстрі можна перевірити автентичність сертифікату.

Практична цінність курсу

1. Учасник оволодіє ефективною здоров’язберігаючою та часозберігаючою методикою засвоєння складної інформації.

2. Учасник засвоїть ефективну технологію запам’ятання слів іншомовного погодження.

3. Учасник отримає готові методичні розробки для ефективного впровадження в освітній простір.

4. Учасник отримає сертифікат відповідно вимогам МОН.

Програма курсу

Навчання проходить в рамках Міжнародного проєкту  «ОСВІТА XXI СТОЛІТТЯ: ЗМІНИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА”.

Програма курсу (скачати)

Автор курсу

Чепурний Геннадій,освітній технолог, психолог, педагог, керівник Міжнародної школи «Освітня мнемотехніка», президент асоціації розвитку творчої особистості «ВАРТО», автор методичного посібника «Освітня мнемотехніка», член Асоціації працівників дошкільної освіти України, засновник “Академії перспективної освіти та бізнесу”.

Форма реалізації та ціна курсу

Форма навчання– дистанційна (платформа ZOOM). Посилання буде надіслано учасникам, які оплатили курс навчання.

Вартість курсу навчання: 750 грн. В оплату входить: індивідуальний супровід під час навчання; перевірка завдань; роздатковий матеріал; сертифікат підвищення кваліфікації (15 год., 0,5 кредиту); забезпечення методичним матеріалом.

Як взяти участь

1. Для початку рекомендуємо зареєструватися (посилання). Вам буде надіслана інформація про наші подальші плани та пропозиції.

2. Оплатити навчання (посилання) та скинути на електронну  електронну  скриньку yruchiova@gmail.com  чи через  форму зворотного звязку даний скріншот оплати та свої контактнті дані (призвіще, ім’я, по-батькові). Вам, в свою чергу, буде надіслане посилання на  постійно діючу конференцію (платформа ZOOM) нашого навчання  та підключено до робочої групи у мережі viber, через яку буде відбуватися  наша комунікація.

3. Підготувати  навчальну тему чи групу слів для створення автроської  методичної розробки (при потребі). 

Контакти

Куратором даного  курсу є Ручйова Юлія Юріївна, вчитель англійської мови вищої категорії КЗЗСО І-ІІІ ступенів Жовтоводської міської ради №12, вчитель-методист, випускниця програми “PiE” (“Partners in Education”, 2004, США, шт. Каліфорнія), співавтор Програми підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників “ТЕХНОЛОГІЯ ОСВІТНЬОЇ МНЕМОТЕХНІКИ: ІНОЗЕМНА МОВА”

Основні контакти:  телефон +  мережа viber (+380958198216), електронна скринька: yruchiova@gmail.com

Форма зворотного зв’язку

  Створити особистий кабінет

  Увійти

  Особистий кабінет

  Forgot your password?

  If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
  повернутися назад