Робочий зошит для 3 класу (третього року навчання) “Мнемознайко-3” та Методичний коментар до нього

Шановні колеги, батьки та фахівці в сфері освіти. Складний матеріал початкової освіти в основному задають на самостійне вивчення. Це як правило: визначення, правила, таблиця множення, словникові слова, та інша нелогічна чи важка для сприймання інформація. І це проблема як і вчителя так і дітей та їх батьків. Також, при переході в 5-й клас, дітям бажано мати навики запам’ятання віршів та складних текстів, іноземних слів та іншої абстрактної інформації. Для вирішення цих проблем, для формування у дітей навичок до самонавчання у початковій освіті – створений проєкт “Мнемознайко”.Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

Робочий зошит «Мнемознайко-3» для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти, (автори: Чепурний Г. А, Лайтан О.П., Стародубцева К. В., Семенюк А. С.) та Методичний коментар до робочого зошита “Мнемознайко-3» є складниками навчально-методичного комплекту, що створений за програмою  «Мнемонічні таємниці» .  Дані розробки мають гриф  МОН схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІМЗО від 24.07.2020 р. №22.1/12-Г-662). Посилання на сай МОН України  Варіативна складова  пункт 137.

Даний зошит – це ефективний помічник для учнів 3-го року навчання в закладах загальної середньої освіти, які прагнуть сформувати навички самонавчання. Даний зошит стане в нагоді вчителям початкових класів та керівникам гуртків, тим, хто проводить навчання в різних навчальних центрах, а також тим, хто займається дистанційно. Зауважимо, що для ефективної роботи з даним зошитом, рекомендується спочатку освоїти Робочий зошит “Мнемознайко-1”, або 1-у тему даного зошита «Мнемотехніка та її секрети». Це потрібно для формування базових навичок роботи з піктограмами. Методичний коментар, який є додатком до робочого зошиту, допоможе дорослим (вчителям, репетиторам, батькам) працювати з робочим зошитом «Мнемознайко-3».

Ознайомитись з фрагментами Робочого зошита та Методичним коментарем.

Теми та уроки робочого зошита "Мнемознайко-3"

Тема 1. Мнемотехніка та її секрети. Уроки даної теми: Секрети Мнемозини, Маленькі підказки великих країн, Таємниці планет, Хитрі слова (словникові), Талісман успіху.

Тема 2. Цікаво про важливе. Уроки: Олімпійські ігри, Таємниці природи,  Секрети води.

Тема 3. Таємниці математики. Уроки: Гроші та їх секрети, Дроби.

Тема 4. Мовні таємниці. Уроки: Будова слова, Іменник, Прикметник, Дієслово.

Тема 5. Моя країна – Україна. Уроки: Маленькі секрети українських прислів’їв та приказок, Сім природних чудес України, Державні свята України. Міжнародні свята.

Ціна комплекту – 175 грн. (У зошиті – практичні завдання, посилання на кольорові зображення. В коментарі – роз’яснення до завдань зошита, текстові підказки, ключі та рекомендації). Придбати зошит пропонуємо в нашому магазині.

Створити особистий кабінет

Увійти

Особистий кабінет

Forgot your password?

If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
повернутися назад