Навчально-розвиваючі комлекси “Секрети smart спілкування” та “Шкідники спілкування”

Відповідно до конвенції ООН про права дитини, кожна дитина має право на рівень життя, достатній для фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного і соціального розвитку. А без формування навичок продуктивного спілкування, контролю своїх емоцій, розвитку емоційного інтелекту виконати ці завдання буде для дитини психологічно складно.

Навчально-розвиваючі посібники (двосторонній варіант) «Секрети SMART-спілкування» та  «Шкідники спілкування» є частиною дитячого проєкту  «Майстер спілкування» і  спрямовані на попередження та усунення викривлень емоційного реагування і стереотипів поведінки, реконструкцію повноцінних контактів дитини з навколишніми людьми. В основі пропонованого посібника є інформація про ефективні правила продуктивної комунікації та рекомендації щодо застосування їх для дітей від дошкільного віку до підліткового. Особливістю цих методичних розробок є використання технології освітньої мнемотехніки  з метою ефективного засвоєння інформації та розвитку асоціативного, дивергентного та логічно-образного мислення.

Рекомендовано для вихователів, вчителів початкових класів, класних керівників,  психологів та фахівців з корекції дитячої поведінки, характеру та формування навичок продуктивної комунікації, а також для небайдужих батьків, зацікавлених у розвитку своєї дитини.

Щиро сподіваємося, що пропонована розробка стане насправді цікавим помічником Вашим дітям у формуванні навичок продуктивної комунікації та протидії булінгу, що важливо для психічного та фізичного здоров’я.

Ціна посібників (за всі)  100 грн. Перейти в магазин.

Створити особистий кабінет

Увійти

Особистий кабінет

Forgot your password?

If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
повернутися назад