Посібник по мнемотехніці видається з 2013 року

Навчально-методичний посібник: Освітня мнемотехніка./ Г. А. Чепурний. – Тернопіль: Мандрівець, 2020.  Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах ( лист ІМЗО від 27.05.2020 р. №22.1/12-Г-310). 3-тє видання, оновлене зі  змінами та доповненнями/

обкладинка курсу мозок шестерні книга

Про посібник

У посібнику розкрито теоретико-методологічні основи застосування методів мнемотехніки в сучасній освіті, описано сферу застосування та історію розвитку цієї технології. Значну увагу приділено поясненню методів та прийомів мнемотехніки, наведено приклади застосування мнемотехнічних методик для засвоєння різноманітної навчальної інформації в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах.

Окрім того, посібник містить посилання на навчальну програму курсу за  вибором  «Мнемічні таємниці» з використанням методів і прийомів мнемотехніки для 1-4 класів закладів загальної середньої освіти./ Г.Чепурний, К. Стародубцева

Переваги даного посібника

1.    Методики систематизовані, науково-обгрунтовані і спеціально створені для адаптації та ефективної роботи в сучасній системі освіти, виходячи з її вимог і проблем.

2.    Методики ефективно формують навички самонавчання, що допоможе максимально комфортно сформувати новий творчий підхід до навчання і

здобувати нові знання в будь-якому віці.

3.    Методики є часозберігаючими: часу на засвоєння інформації йде в три-п’ять разів менше, а результативність в кілька разів виша.

4.    Методики є здоров’язберігаючі: допомагають зберегти психічне здоров’я, знімають стресове навантаження, підвищують мотивацію до навчання.

5.   На основі посібника створюються різноманітні освітні продукти ( навчальні програми курсу за вибором, робочі зошити, навчально розвиваючі  комплекси тощо)

Короткий огляд посібника

Переглянути/скачати у форматі pdf

Рекомендується для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, студентів, батьків та всіх бажаючих розвинути свої інтелектуальні здібності та сформувати навички самонавчання.

 

Ціна посібника 200 грн. Придбати можете в нашому магазині.

Створити особистий кабінет

Увійти

Особистий кабінет

Forgot your password?

If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
повернутися назад