Актуальність курсу

Вчитель-логопед повинен володіти найважливішими жанрами літературного мовлення, мати широку ерудицію, поважне ставлення до співрозмовника. У народі навіть кажуть, що логопед ‒ це людина, яка поєднує в собі талановитого педагога, фахового психолога та досвідченого лікаря. І дійсно, завдяки різним навичкам досвідчений логопед має більше шансів допомогти своєму підлеглому. Саме тому, справжній фахівець постійно самовдосконалюється та знаходиться в пошуці передових ефективних технологій.

Освітня мнемотехніка як інструментарій для логопеда

Освітня мнемотехнікаяк технологія ефективного засвоєння інформації, це ще один дієвий інструментарій, що буде корисним логопеду у своєму закладі чи в особистій практиці, щоб допомогти дитині чи дорослому покращити мовленнєву компетенцію та комунікацію,  а також допомогти сформувати навички обробки складної  інформації. Це однозначно,  допоможе зробити логопедичні вправи більш цікавими, ефективними та продуктивними.

Чим цікава освітня мнемотехніка

Ø Методики є здоров’язберігаючими: допомагають зберегти психічне здоров’я, знімають стресове навантаження, підвищують мотивацію до навчання..

Ø Методики освітньої мнемотехники систематизовані, науково-обгрунтовані і спеціально створені для адаптації та ефективної роботи в сучасній системі освіти, виходячи з її вимог і проблем.

Ø Методики ефективно формують навички самонавчання, що допоможе максимально комфортно сформувати новий творчий підхід до навчання і здобувати нові знання в будь-якому віці.

Ø Слухачі отримують набір перевірених практичних інструментів для формування навичок засвоєння текстової, цифрової і абстрактної інформації. 

Ø Навчання відбувається в ігровій формі відповідно до індивідуальних можливостей і темпів навчання.

Мета курсу

Навчити учасників курсу застосовувати та впроваджувати технологію освітньої мнемотехніки як здоров’язберігаючу та  часозберігаючу методику ефективного засвоєння інформації в рамках логопедії та індивідуального супроводу пацієнта.

Дя кого курс

Даний курс пропонується для: вихователів, вчителів, психологів, логопедів, корекційних педагогів, репетиторів, керівників різного рівня, для всіх зацікавлених в оптимізації процесу навчання, та впровадженні здоров’язберігаючих та часозберігаючих технологій.

Автори та супервізори курсу

Ексклюзив даного курсу

По суті, мнемотехніка це інструментарій для чогось: не для  загальноприйнятого розвитку пам’яті, а для формування певних навичок – засвоєння віршів чи текстів, засвоєння історичних дат чи іноземних слів, тощо. Але найбільш  ефективно технологія  освітньої мнемотехніки як інструментарій показала себе для розвитку зв’язного мовлення, засвоєння складної інформації в дошкільному та молодшому шкільному віці, при роботі у сфері інклюзії. Але тут надзвичайно важливим є науковий чи експертний  супровід фахівця.

Можливо вперше в історії викладання мнемотехніки, навчальний курс ведуть як тренер – експерт по мнемотехніці, так і тренер-експерт у сфері логопедії. Це дасть змогу найбільш ефективно оптимізувати свою роботу логопедам, сформувати, відповідно до специфіки, важливі навички та максимально ефективно допомогти дитині чи дорослому.

 

 

Програма курсу (скачати)

Підвищення кваліфікації

Обсяг (тривалість) навчання: 30 годин / 1 кредит Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС). Учасникам видається сертифікат про успішне завершення навчання з зазначенням кількості годин. Автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням на ньому. Всі видані сертифікати внесено до реєстру, з яким можна ознайомитись за посиланням.

Форми реалізації

Форма реалізації – дистанційна (платформа ZOOM). Посилання (крім ознайомчого вебінару) буде надіслано учасникам, що оплатили курс навчання.

Навчання відбувається  по два заняття в тиждень (4 год.)  дев’ять вебінарів (це 18 год). А 12 год. дається на самостійну роботу (виконання завдання) та  індивідуальний супровід – учасник надсилає свою роботу та отримує зворотній зв’язок із рекомендаціями та доповненнями). 

Коштує курс навчання 1250 грн. Входить: саме навчання ( 30 год.), перевірка завдань, роздатковий матеріал, сертифікація, індивідуальний супровід під час навчання, забезпечення методичним матеріалом  та подальший методичний супровід.

Як потрапити на курс

1.  Зареєструватися (посилання)

2.  Вам (після реєстрації) буде надіслана детальна інформація про подальші кроки

3.  Якщо виникають запитання щодо участі в курсі,
звертайтеся до адміністратора даного курсу,  Президента
Асоціації сучасних логопедів РІВНОВАГА Оксани  (Viber +380989301204)

4. Для більш детальної інформації про технологію освітньої мнемотехніки пропонуємо прийняти участь у безкоштовному вебінарі

Повідомлення

  Створити особистий кабінет

  Увійти

  Особистий кабінет

  Forgot your password?

  If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
  повернутися назад