Шановні освітяни, батьки дітей початкових класів та всі бажаючі! Запрошуємо Вас на оновлений курс Технологія освітньої  мнемотехніки в початковій школі”. Детальна інформація про курс за посиланням.

Ознайомчий  вебінар даного курсу: переглянути

освітня мнемотехніка

Міжнародна школа "Освітня мнемотехніка"

Шановні колеги та батьки учнів початкової школи! Запрошуємо Вас прийняти участь у Всеукраїнському проєкті для початкової школи «Мнемознайко».

  Мета проєкту – це допомога дітям 1-4 класів по засвоєнню складного програмового матеріалу  за допомогою впровадження  технології освітньої мнемотехніки.  

  1. Відеозвернення для батьків 

  2. Відеозвернення для вчителів початкової школиприклад 1-го уроку

  3.  Вчителям про проєкт Мнемознайко – курс за вибором чи використання Робочих зошитів “Мнемознайко” на звичайних уроках?

Завдання проєкту:

1. Формування у дітей навичок самонавчання та підготовку до подальшого навчан в старшій  школі (технологія освітньої мнемотехніки повністю відповідає принципам випереджувального навчання та наступності).

2.Методичне забезпечення учнів Робочими зошитами та Методичними коментарями відповідно Навчальної програму курсу за вибором «Мнемічні таємниці» для учнів 1-4 класів.

3. Професійне навчання вчителів за програмою  «Освітня мнемотехніка», сертифікація відповідно вимогам МОН.

4. Супровід вчителя: можливість використання нових методичних розробок, алгоритмів навчання (словникових слів, визначень, математичних термінів, опорних планів-конспектів складних для засвоєння тем тощо).

5. Об’єднання вчителів у творчі групи для обробки та апробації нових навчальних матеріалів.

6. Створення методичних розробок для вчителів початкової школи та  опорних конспектів для учнів за темами, які потребують додаткового опрацювання.

7. Ефективна співпраця з батьками

Навчально-методичне забезпеченння проєкту:

1. Навчальна програму курсу за вибором «Мнемічні таємниці» для учнів  1-4 класів. Програма має гриф МОН України схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІМЗО від 03.07.2020 р. №22.1/12-Г-497). Посилання. Відповідно до програми створено Робочі зошити “Мнемознайко” та методичні коментарі до них.

2. Курс по програмі підвищення кваліфікації  педагогічних  працівників «Технологія освітньої мнемотехніки в початковій школі» (по бажанні вчителя)

 3.   Робочий зошит «Мнемознайко-1»  для учнів 1-го класу закладів загальної середньої освіти, та Методичний коментар до робочого зошита.  Посилання.

4. Робочий зошит «Мнемознайко-2»  для учнів 2-го класу освітніх закладів (для 2-го року навчання), та Методичний коментар до робочого зошита.  Посилання.

6. Робочий зошит «Мнемознайко-3»  для учнів 3-го класу освітніх закладів (для 3-го року навчання), та Методичний коментар до робочого зошита. Посилання. 

 7.  Навчально-методичний посібник: Освітня мнемотехніка./ Г.А. Чепурний. – Тернопіль: Мандрівець, 2020. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІМЗО від 27.05.2020 р. №22.1/12-Г-310) 3-тє видання, оновлене зі  змінами та доповненнями.  Посилання.

6. Робоча група “Мнемознайко: початкова школа” у соціальній мережі viber. Це можливість бути в курсі всіх новин, робочих зустрічей тощо. Підключення у робочу групу нового курсу відбувається після реєстраціїї в проєкті “Мнемознайко”.

7. Співпраця з батьками в рамках проєкту. Для супроводу батьків пропонуються Методичні коментарі для робочих зошитів . Також для батьків буде запропоновано ряд вебінарів по знайомство з технологією мнемотехніки та проєкту “Мнемознайко”.

8. Співпраця з навчальним закладом. По бажанню керівництва закладу можливо укласти договір про співпрацю. Також, пропонуються Програми навчання для підвищення кваліфікації освітян (мнемотехніка, конфліктологія, коучинг, публічні виступи).

Очікувані результати:

1.   Формування навичок самонавчання в учнів початкової школи.

2.   Створення умов для повноцінного обміну досвідом та методичними розробками у вчителів початкової ланки.

3.   Формування принципу наступності при переході учнів початкової ланки у середню.

4.   Оптимізація освітнього процесу за рахунок впровадження технології освітньої мнемотехніки.

Чим цікавий проєкт для освітян:

hotpng.com-10
  1. Розвантажує вчителя від самостійного створення методичних розробок.

  2. Не перекладає на дитину самостійне запамятовування чи “зазубрювання”, а пропонує дієві та зрозумілі візуальні підказки.

  3. Допомагає учням сформувати навички самонавчання.

  4. Реальна допомога при репетиторстві, коли за короткий проміжок часу учень отримає максимальний результат.

  5. Співпраця з іншими колегами.

  6. Навчання та науково-методичний супровід.

  7. Допомога в самостійних розробках та їх впровадження.

  8. Постійно бути в курсі  нових розробок Міжнародної школи “Освітня мнемотехніка”

Чим цікавий проєкт для дітей та батьків:

  1. Діти в легкій та цікавій формі вивчають складні для засвоєння теми.
  2. Діти зберігають своє психічне здоров’я та економлять час  за рахунок використання технології освітньої мнемотехніки яка є здоров’язберігаюча та часозберігаюча.
  3. Діти формують навички самонавчання, що допоможуть в середніх та старших класах.
  4. У дітей зберігаються методичні розробки які будуть їм корисні у середніх та старших класах.
  5. Батьки можуть, при бажанні,  в он-лайн режимі познайомитись  з перспективами даної технології.
  6. Діти розвивають дивергентне, творче, логічно-образне та асоціативне мислення.
  7. Діти формують певненість в собі та своїх можливостях.
  8. Навчання стає цікавим, зрозумілим та творчим.
mn-31

Алгоритм співпраці:

1. Вчитель реєструється у проєкті “Мнемознайко”

2. Вчитель замовляє комплекти (Робочий зошит та методичний коментар) відповідно віку для бажаючих учнів (для вчителів при замовленню на клас є допоміжні бонуси. Замовлення можете зробити через e-mail: in-varto@i.ua, чи  за посиланням за допомогою мережі viber: через ПК,  чи телефон.

3. Вчитель безкоштовно отримує методичний супровід.

4. При бажанні вчитель  проходить курс навчання відповідно Програми для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Повідомлення









    Створити особистий кабінет

    Увійти

    Особистий кабінет

    Forgot your password?

    If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
    повернутися назад