Дитячий проєкт "Майстер спілкування"

Всі батьки мріють щоб їхні діти виросли щасливими, влаштувалась на гарну роботу, створили міцну та щасливу сім’ю, виростили та виховали своїх діток. Але щастя, це шлях формування корисних звичок, і чим більше корисних звичок сформовано, тим більше щаслива дитина. Напевно самою основною та корисною звичкою є вміння продуктивно спікуватись, вирішувати конфлікти, вміти домовлятися, керувати своїми емоціями, будувати доброзичливі стосунки. Але,  хто цього має навчити, хто має показати дитині як, наприклад,  відповідати на образи таким чином, щоб зберегти почуття гідності та авторитет в очах оточуючих? Як самому покритикувати дитину щоб вона не образилась та готова була взаємодіяти? Проблема комунікації напевно сама важлива не тільки в дитинстві , але на протязі всього життя,і наш дитячий проєкт “Майстер спілування” саме про це – як сформувати навички продуктивної комунікації в дитячому віці. В даному проєкті плануються онлайн і офлайн навчання для дітей, батьків та педагогів. Створення корисних посібників та робочих зошитів, програм,  супровід дитини та дорослого тощо.

Наші посібники

Навчально-розвиваючий посібник "10 правил безпеки"

Навчально-розвиваючий посібник «Правила твоєї безпеки» направлений на попередження і профілактику безпеки поведінки дитини в соціумі та у власній квартирі чи будинку. А перш ніж надати дитині самостійність, потрібно навчити дитину відповідним правилам та моделям поведінки.
Посібник містить інформацію, що формує навички поведінки дитини у небезпечних ситуаціях, власної безпеки в навколишньому світі і що вчить діям дитини при підозрілій поведінці незнайомців, при небезпеці та допоможе запобігти кіднепінгу.

Дана методика  розроблено на основі навчально-методичного посібника «Освітня мнемотехніка» (дає можливість запам’ятати всі правила) та ефективних прийомів продуктивної комунікації для дітей (формування навичок комунікації).  Опорні плани-конспекти  відповідних тем у форматі А4 дають можливість краще засвоїти всі правила.

 Перейти в магазин

Посібники “Секрети smart спілкування” та “Шкідники спілкування”

Навчально-розвиваючі посібники (двосторонній варіант) «Секрети SMART-спілкування» та «Шкідники спілкування»  спрямовані на попередження та усунення викривлень емоційного реагування і стереотипів поведінки, реконструкцію повноцінних контактів дитини з навколишніми людьми. В основі пропонованого посібника є інформація про ефективні правила продуктивної комунікації та рекомендації щодо застосування їх для дітей від дошкільного віку до підліткового. Особливістю цих методичних розробок є використання технології освітньої мнемотехніки  з метою ефективного засвоєння інформації та     розвитку асоціативного, дивергентного та логічно-образного мислення. Перейти в магазин

Наше навчання

Інтегративний практикум для дітей "Протидія булінгу та мобінгу"

МЕТА: Навчити протистояти агресивній та провокаційній поведінці зі сторони інших
дітейй та дорослих.

В програмі: Що таке мобінг, булінг та босинг. Що таке образа, агресія та ігнорування. Чому ображають саме нас. Як навчитися гідно відповідати на образи. Що робити коли нами маніпулюють. Як підвищити свій авторитет серед однокласників та дорослих. Як сформувати у собі впевненність та навчитись спілкуватись легко і красиво. Як навчитись поважити себе, щоб тебе поважали інші.

Форма реалізації:  дистанційна (платформа ZOOM). Посилання буде надіслано учасникам, що оплатили курс навчання.

Курс включає 6 вебінарів, практичні завдання, та індивідуальний супровід на час навчання. УВАГА! Групи формуються відносно віку учасників (максимум 2-3 роки різниці між дітьми)

На даний момент навчання відбувається при самостійному комплектації групи ( мін. 10 дітей). 

Повідомлення

  Створити особистий кабінет

  Увійти

  Особистий кабінет

  Forgot your password?

  If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
  повернутися назад