Навчально-розвиваючий комплекс методичних розробок «Числа та їх таємниці»

Навчально-розвивальний комплекс методичних розробок “Числа та їх таємниці” / Г. А. Чепурний. – Вінниця: Розвиток, 2020. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІМЗО від 24.07.2020 р. № 22.1/12-Г-670). Посилання на сай МОН України  Варіативна складова пунк 138

Міжнародний проєкт «Освітня мнемотехніка»  пропонує інструментарій для ефективного засвоєння складу числа дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку. Завдяки методиці, не тільки фахівці, але і самі батьки зможуть допомогти дітям легко, в захоплюючій грі, засвоїти склад числа, якісно підвищити рівень розвитку зв’язного мовлення, асоціативного, образно-логічного мислення, впевненості в собі і своїх можливостях. Дітям пропонується вивчити не просто цифри та операції з ними, а побачити цікаву картинку з короткою історією, персонажі якої візуально нагадують (і позначають) цифри та результат операцій зцифрами. У дітей, після декількох занять, завдяки міцному асоціативному зв’язку створюється загальний малюнок, за якими вони можуть вільно відтворити історії і «приховані» в них операції з числами.

  • У комплект входить: методика вивчення складу числа, зошит-розмальовка, казка, аудіодиск або МР3 (QR), мнемоігри «Знайди пару» і «Країна чисел», мнемотренажери: «Цифрообрази», «Казкова історія», «Хто там?» і «Лото складу числа», диплом «Майстру складу числа».
  • Рекомендується для: вихователів, вчителів, психологів, логопедів, батьків і всіх, зацікавлених у всебічному розвитку дитини. Комплекс доступний для замовленьна 2-х мовах: українською та російською. Відеоогляд комплексу

“Числа та їх таємниці”

Вашій увазі пропонується алгоритм вивчення.

Комплекси доступні для замовлення на 3-х мовах: українській, румунській та російській.

Ціна 500 грн. Перейти в магазин

Створити особистий кабінет

Увійти

Особистий кабінет

Forgot your password?

If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
повернутися назад