Робочий зошит для 2 класу (другого року навчання) "Мнемознайко-2" та Методичний коментар до нього

Шановні колеги, батьки та фахівці в сфері освіти. Складний матеріал початкової освіти в основному задають на самостійне вивчення. Це як правило: визначення, правила, таблиця множення, словникові слова, та інша нелогічна чи важка для сприймання інформація. І це проблема як і вчителя, так і дітей та їх батьків. Також, при переході в 5-й клас, дітям бажано мати навики запам’ятання віршів та складних текстів, іноземних слів та іншої абстрактної інформації. Для вирішення цих проблем, для формування у дітей навичок до самонавчання у початковій освіті – створений проєкт “Мнемознайко”Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

Робочий зошит «Мнемознайко-2» для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, (автори: Чепурний Г. А, Лайтан О.П., Стародубцева К. В., Онищук Л. М.) та Методичний коментар до робочого зошита “Мнемознайко-2» є складниками навчально-методичного комплекту, що створений за програмою  «Мнемонічні таємниці» .  Дані розробки мають гриф  МОН схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІМЗО від 24.07.2020 р. №22.1/12-Г-662). Посилання на сай МОН України  Варіативна складова  пункт 137.  Даний зошит – це ефективний помічник для учнів 2-го року навчання в закладах загальної середньої освіти, які прагнуть сформувати навички самонавчання.  

Дані матеріали розроблено на основі навчально-методичного посібника «Освітня мнемотехніка». Саме навчання, що побудовано на принципах технології освітньої мнемотехніки, сприятиме розвитку асоціативного й образно-логічного мислення та формуванню навичок самонавчання. Пропонована методика допоможе дітям при індивідуальній або груповій формах роботи ознайомитися та легко засвоїти ключові теми програмного матеріалу другого класу, шляхом впровадження різноманітних ігор та творчих завдань. Цікавим та корисним доповненням є аудіо-додаток, який допоможе ефективніше засвоїти потрібну інформацію. Методичний коментар, який є додатком до робочого зошиту, допоможе дорослим (вчителям, репетиторам, батькам) працювати з робочим зошитом «Мнемознайко-2».

Щиро сподіваємось, що дані розробки стануть справжніми цікавими помічниками вашим дітям та учням, допоможуть зробити звичне або складне засвоєння – цікавим та легким, що необхідно для психічного та фізичного здоров’я як і вам, так і вашим учням чи дітям. Важливим складовим є те, що даний Зошит ефективно працює в системі інклюзії, з дітьми, яким складно дається стандартна  подача програмового матеріалу. 

Ознайомитись з фрагментами Робочого зошита та Методичним коментарем.

Теми та уроки робочого зошиту "Мнемознайко-2"

Тема 1. Мнемотехніка та її секрети. Уроки: Таємнича мнемотехніка, Аналогії – секрети запам’ятовування, Таємниці суперпам’яті, Нові таємниці шифрування, Таємниці піктографії, Секретні номери 

Тема 2. Цікаво про важливе. Уроки:Секрети спілкування: правила поведінки в школі та на уроках, Шкідники спілкування, Секрети корисного спілкування, Поведінка при небезпеці, Правила безпечної поведінки вдома.

тема 3. Математичні таємниці. Уроки: Цифрообрази, Секрети арифметики, Таємниці таблиці множення, Секрети вимірювання часу, Які бувають годинники.

Тема 4. Мовні таємниці. Уроки: Мова і мовлення (усне та писемне мовлення), Наголос, Буквосполучення «ЬО» та «ЙО», Апостроф, Словникові слова, Правила написання великої букви.

Тема 5. Моя країна – Україна. Уроки: Символи України: державні та народні, Свята України: державні та народні, Казка та її секрети. 

 

Ціна комплекту – 175 грн. (У зошиті – практичні завдання, аудіо підказки. В коментарі – роз’яснення до завдань зошита, текстові підказки, ключі та рекомендації). Придбати зошит пропонуємо в нашому магазині.

Рекомендовано для: вчителів початкових класів, репетиторів, фахівців навчальних центрів, психологів, логопедів, батьків та всіх, хто супроводжує учня чи дитину при роботі з робочим зошитом «Мнемознайко-2».

Створити особистий кабінет

Увійти

Особистий кабінет

Forgot your password?

If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
повернутися назад