Навчально-розвиваючий комплекс МНЕМОАБЕТКА або секрети алфавіту

Навчально-розвиваючий комплекс  “МНЕМОАБЕТКА або секрети алфавіту”. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах ( лист ІМЗО від 08.07.2020 р. №22.1/12-Г-522). Посилання на сай МОН України  Варіативна складова пунк 136

Міжнародна школа «Освітня мнемотехніка» (Школа ейдотехніки) пропонує інструментарій для ефективного засвоєння абетки та звуко-буквеного аналізу. Навчання, що побудоване на принципах технології мнемотехніки, насамперед, сприятиме розвиткові асоціативного й образно-логічного мислення. Також пропонована методика, що містить різноманітні ігри та творчі завдання, допоможе дітям дошкільного віку в гуртковій чи індивідуальній роботі ознайомитися та легко засвоїти абетку й навчитися здійснювати звуко-буквенийаналіз лише по зображенням-підказкам. У початковій школі запропонована технологія, у поєднанні зі стандартними методиками навчання, допоможе легко засвоїти абетку в прямому та зворотному порядку, а також швидко й правильно здійснювати звуко-буквений аналіз слів.

У комплект входить: коробка, методика вивчення, мнемотренажери: «Буквообрази», «Таємниця назви букв», «Цікава екскурсія», «Знайди букву», «Секрети букв та звуків», «Знайди пару», «Секрети голосних звуків» , «Аналогії-підказки», диплом майстру мнемоабетки.Відеоогляд 

Рекомендується для: вихователів, вчителів, психологів, логопедів, батьків та всіх, зацікавлених в ефективному вивченні абетки, звуко-буквеного аналізу та всебічному розвитку дитини.

Відеозвіт вивчення мнемоабетки

Інструкція-вебінар по вивченню  абетки та звукобуквенного аналізу.

Вашій увазі пропонується алгоритм вивчення.

Ціна 400 грн. Перейти в магазин

Створити особистий кабінет

Увійти

Особистий кабінет

Forgot your password?

If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
повернутися назад