Алла Сергіївна СЕМЕНЮК

Вчитися - це не тільки отримувати нові знання, а й вміти ними користуватися.

Вчитель початкових класів І категорії Одеського ліцію №86 з поглибленим вивченням англійської мови, співавтор Робочого зошиту «Мнемознайко-2,3» та Всеураїнського пілотного проєкту "МНЕМОЗНАЙКО", інструктор Міжнародної шоли "Освітня мнемотехніка"

Про мене

Вчитель початкових класів І категорії Одеського ліцію №86 з поглибленим вивченням англійської мови, співавтор Робочого зошиту «Мнемознайко-2,3» та Всеураїнського пілотного проєкту "МНЕМОЗНАЙКО", інструктор Міжнародної шоли "Освітня мнемотехніка".

    У 2021 році зайняла 2 місце в міському конкурсі педагогічних ініціатив з темою "Формування мовної компетенції на уроках української мови ІІ циклу навчання НУШ за допомогою інтерактивного зошита". Впроваджую інтерактивні зошити на уроках в початковій школі.

  У 2021 затверджена апробатором нового навчально-методичного комплекту для 4 класу з математики -  підручника "Математика" для 4 класу автора О.І. Істер та навчального посібника "Діагностувальні роботи з математики в 4 класі"

Методичні матеріали

Познайомилася з проектом "Мнемотехніка" в 2018 році, проходила практичний курс "Основи мнемотехніки", які проводила Лайтан О.П., Стародубцева К.В.
У 2019 році вступила до проекту "Мнемознайко", де проводила апробацію зошит  "Мнемознайко-2".
У 2021році пройшла навчальний тренінг "Освітня мнемотехніка, в умовах сучасної освіти"

Створити особистий кабінет

Увійти

Особистий кабінет

Forgot your password?

If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
повернутися назад