Робочий зошит для 1 класу (1-го року навчання) «Мнемознайко-1» та Методичний коментар до зошита

Шановні колеги, батьки та фахівці в сфері освіти. Найчастіше, складний матеріал початкової освіти задають для самостійного опрацювання. Це можуть бути визначення, правила, таблиця множення, словникові слова та інша нелогічна чи важка для сприймання інформація. Ця проблема і вчителя, і дітей та їх батьків. Також, при переході в 5-й клас, учням бажано мати навички запам’ятовування віршів та складних текстів, іноземних слів та іншої абстрактної інформації. Для вирішення цих проблем та формування у дітей навичок до самонавчання у початковій освіті – створений проєкт “Мнемознайко”. Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

Даний зошит “Мнемознайко-1” це ефективний помічник  учнів, батьків учнів, учителів, керівників гуртків, репетиторів. Використовують при проведенні уроків, гурткових занять у закладах освіти, навчальних центрах під час очного або дистанційного навчання. 

Відеозвернення для батьків 

Відеозвернення для вчителів початкової школи 

Відеоогляд Робочого зошита та Методичного коментаря “Мнемознайко-1” ( 1-й рік навчання)

Робочий зошит «Мнемознайко-1»  для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, (автори: Чепурний Геннадій, Олена Лайтан)  Методичний коментар до робочого зошита «Мнемознайко-1» (автори: Чепурний Геннадій, Олена Лайтан)  є складниками навчально-методичного комплекту, що створений за програмою «Мнемонічні таємниці» .  Дані розробки мають гриф  МОН схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (лист ІМЗО від 24.07.2020 р. №22.1/12-Г-662). Посилання на сайт МОН України  Варіативна складова  пункт 137.

 Методичний коментар, який є додатком до робочого зошиту,  допоможе дорослим працювати з робочим зошитом «Мнемознайко-1» для учнів 1-го класу або першого року навчання в закладах освіти.  

Дані матеріали розроблено на основі навчально-методичного посібника «Освітня мнемотехніка». Саме навчання, що побудовано на принципах технології освітньої мнемотехніки, сприятиме розвитку асоціативного й образно-логічного мислення та формуванню навичок самонавчання. Пропонована методика допоможе дітям ознайомитися та легко засвоїти ключові теми програмного матеріалу першого класу, шляхом впровадження  різноманітних ігор та творчих завдань в індивідуальній або груповій формах роботи.

Сподіваємось, що дані розробки стануть справжніми цікавими помічниками вашим дітям та учням, допоможуть зробити звичне або складне засвоєння – цікавим та легким, що необхідно для психічного та фізичного здоров’я як і вам, так і вашим учням чи дітям.

 

Рекомендовано для: вихователів, вчителів початкових класів, психологів, логопедів, батьків та всіх, хто супроводжує учня / ученицю в роботі з робочим зошитом «Мнемознайко-1».

  Ціна комплекта 125 грн. (У зошиті – практичні завдання, аудіо підказки, в коментарі – роз’яснення до завдань зошита, текстові підказки, ключі та рекомендації).

 Про Робочий зошит: Завантажити  Купити в магазині

Створити особистий кабінет

Увійти

Особистий кабінет

Forgot your password?

If you forgot your password, no worries: enter your login or email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
повернутися назад